KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793034
nr 1279 3034
Karin Frostenson
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad KF -83. Olja på duk, 140x110, Oramad
Karin Frostenson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:04:05
25/9 22:09:58
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska